Jedyna w północno-wschodniej Polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i usług medycznych.

 
 
 
 

UNIWERSYTECKI DZIECIĘCY SZPITAL KLINICZNY IM DR LUDWIKA ZAMENHOFA W BIAŁYMSTOKU
Waszyngtona Jerzego 17 15-274 Białystok
857450500 dsk@umwb.edu.pl

UNIWERSYTECKI DZIECIĘCY SZPITAL KLINICZNY IM DR LUDWIKA ZAMENHOFA W BIAŁYMSTOKU

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:




    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do mnie:




    Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:




Podobni lekarze i przychodnie

AMONIT MEDICAL SPA

ART MEDICA. MEDYCYNA ESTETYCZNA, BOTOX, DERMATOLOG, DEPILACJA LASEROWA

ESKULAP LEKARSKA SPECJALISTYCZNA SPÓŁDZIELNIA. LABORATORIUM ANALITYCZNE I LABORATORIUM MIKROBIOLOGICZNE

EKSPRESOWA NAPRAWA PROTEZ ALICJA ORZECHOWSKA

STOMATOLOGIA BIAŁOSTOCZEK S.C.

GABINET GINEKOLOGICZNY MICHAŁ KOBYLEC

WASZYNGTONA 7 SPECJALISTYCZNA PORADNIA LEKARSKA

GABINET STOPY CUKRZYCOWEJ I LECZENIA RAN BOGUMIŁA MALINOWSKA

PENSJONAT HUMANA

 
  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://informacja-medyczna.bialystok.pl, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę