Jedyna w północno-wschodniej Polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i usług medycznych.

 
 
 
 
Strona główna > > SAAM SERWIS NAPRAWA SAMOCHODÓW AMERYKAŃSKICH, IMPORT AUT I MOTOCYKLI Z USA - ŁOMŻA

SAAM SERWIS NAPRAWA SAMOCHODÓW AMERYKAŃSKICH, IMPORT AUT I MOTOCYKLI Z USA - ŁOMŻA
Poznańska 60 18-402 Łomża
602280965 sa-am@wp.pl

SAAM SERWIS NAPRAWA SAMOCHODÓW AMERYKAŃSKICH, IMPORT AUT I MOTOCYKLI Z USA - ŁOMŻA

dodaj do schowkadodaj do schowka
 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Array
 • Napisz do mnie:
  Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:
Dane teleadresowe

Adres i dane kontaktowe:

18-402 Łomża, Poznańska 60,
os.
gm. Łomża miasto
pow. Łomża miasto
woj. Podlaskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.saam.pl

Ocena lekarza:

0/5 [zobacz opinie]

OpisSaAm Serwis jest firmą specjalizującą się w naprawach samochodów amerykańskich i japońskich z rynku amerykańskiego. Duże doświadczenie w tej dziedzinie obejmuje dwa lata pracy w Stanch Zjednoczonych oraz dwadzieścia pięć na rynku Polskim. Pozwala nam to sprostać większości wyzwaniom dotyczącym japońskiej i amerykańskiej motoryzacji.Dorobek zakładu to również szkolenia oraz pomoc w uruchamianiu zakładów tej samej branży na terenie całego kraju. Byliśmy i jesteśmy obecni w miastach takich jak Poznań, Gdańsk, Warszawa oraz wielu innych. Od roku 1999 na stałe siedziba zakładu znajduje się w mieście Łomża w województwie Podlaskim. Korzystne położenie geograficzne przy głównych trasach komunikacyjnych Nr 8 Warszawa-Białystok-Suwałki, Nr 61 Warszawa-Ostrołęka-Augustów, Nr 63 Węgorzewo-Giżycko-Pisz-Siedlce sprawiło, że jesteśmy dostępni nie tylko dla klientów z regionu, ale także innych rejonów Polski. Chętnie odwiedzają nas podróżujący służbowo oraz wypoczywający w okresie wakacji w rejonie Zielonych Płuc Polski Północno-Wschodniej. Właśnie dzięki dogodnej lokalizacj jesteśmy także odwiedzani przez obcokrajowców, którzy często korzystają z usług naszego serwisu.Życząc jak najmniej nieprzyjemnych przygód związanych z amerykańską motoryzacją, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy.SAAM SERWIS

Oferujemy :

 • Przeglądy eksploatacyjne

 • Diagnostyka komputerowa silników, skrzyń biegów, ABS, AIR BAG

 • Elektronika układów wtryskowych, ABS, AIR BAG

 • Naprawy automatycznych skrzyń biegów

 • Naprawy silników

 • Naprawy elektryczne

 • Pełna obsługa klimatyzacji samochodowych

 • Geometria podwozia
Zlecenie nietypowe (naprawy u klienta, wyjazdy)

Doradztwo techniczne w zakresie eksploatacji i obsługi samochodów amerykańskich.

Pracujemy narzędziami renomowanych firm amerykanskich takich jak: Snap-On, Craftsman, OTC.
ZAPRASZAMY !!www.saam.pl


SAAM SERWISSpecjalizacje

 

Opinie:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://informacja-medyczna.bialystok.pl, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę