Jedyna w północno-wschodniej Polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i usług medycznych.

 
 
 
 
Strona główna > > KORDULA BIAŁYSTOK - BRAMY GARAŻOWE, OGRODZENIA, SZLABANY, NAPĘDY DO BRAM, SŁUPKI PARKINGOWE, PILOTY

KORDULA BIAŁYSTOK - BRAMY GARAŻOWE, OGRODZENIA, SZLABANY, NAPĘDY DO BRAM, SŁUPKI PARKINGOWE, PILOTY
Równa 12 15-335 Białystok
856632639 biuro@kordula.com.pl

KORDULA BIAŁYSTOK - BRAMY GARAŻOWE, OGRODZENIA, SZLABANY, NAPĘDY DO BRAM, SŁUPKI PARKINGOWE, PILOTY

dodaj do schowkadodaj do schowka
 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Array
 • Napisz do mnie:
  Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:
Dane teleadresowe

Adres i dane kontaktowe:

15-335 Białystok, Równa 12,
os. Kawaleryjskie
gm. Białystok miasto
pow. Białystok miasto
woj. Podlaskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.kordula.com.pl

Ocena lekarza:

0/5 [zobacz opinie]

Opis
KORDULA

KORDULA Specjalistyczne Wyposażenie Wnętrz i Posesji


OFERTA FIRMY KORDULA
 • Ogrodzenia i balustrady

 • Ogrodzenia przemysłowe

 • Bramy garażowe

 • Bramy przemysłowe

 • Napędy do bram, drzwi i okien

 • Zdalne sterowanie

 • Szlabany, słupki, blokady

 • Domofony, Videodomofony

 • Telewizja dozorowa CCTV

OFERUJEMY

: sprzedaż, montaż, produkcję, serwis, kompleksowe wykonawstwo, indywidualne rozwiązania oraz doradztwo techniczne w zakresie:
 • ogrodzenia przemysłowe i prywatne: przęsła, furtki, bramy wychylne, bramy przesuwne, słupki, ogrodzenia panelowe kratowe, systemy ogrodzeniowe "pod siatkę" i "pod sztachety" oraz system "zrób to sam"

 • bramy automatyczne, drzwi garażowe i przemysłowe: uchylne, segmentowe, roletowe

 • napędy elektryczne do bram i drzwi, siłowniki do okien

 • piloty, radia, lampy, fotobariery, anteny, listwy zębate

 • domofony, videodomofony, kontrola dostępu

 • obsługa, naprawy, dostawa części zamiennych

 • urządzenia parkingowe: bariery, blokady, zapory, słupki parkingowe TRZYMAKS, szlabany

 • zestawy flagowe w standardzie DOBRA FLAGA, uchwyty flagowe

Na bazie wieloletniego doświadczenia z bogatej, wypracowanej przez 32 lata oferty wyodrębniły się działy specjalistyczne firmy KORDULA:

POGOTOWIE BRAMOWE - oferuje profesjonalną obsługę urządzeń stosowanych na wjazdach, wejściach, parkingach, zwłaszcza automatycznych bram, drzwi, szlabanów, domofonów, pilotów. Dla naszych klientów uruchomiliśmy serwis.

piloty.PogotowieBramowe.pl z bazą pilotów do automatyki bramowej i szlabanów (oferta czołowych producentów, opis ponad 300 pilotów).POGOTOWIE PARKINGOWE - oferuje wyspecjalizowane urządzenia do budowy i wyposażenia parkingów, zwłaszcza słupki parkingowe stałe, słupki parkingowe składane, szlabany i systemy parkingowe oraz inne specjalistyczne zapory i blokady.POGOTOWIE FLAGOWE - oferuje kompletną ofertę na flagi państwowe, samorządowe, kościelne, firmowe, okolicznościowe itp. włącznie z bogatą ofertą różnorodnych uchwytów flagowych i elementów mocujących.W pracy, zgodnie z wizją firmy, stosujemy się do zasady "Dobrej Roboty", gdzie fachowa obsługa, uczciwa kalkulacja kosztów oraz bezpieczeństwo i zadowolenie klientów są dla nas priorytetem.


Kordula Pogotowie Flagowe

Pogotowie Bramowe Pogotowie ParkingoweKORDULA

Serdecznie Zapraszamy
Specjalizacje

 

Opinie:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://informacja-medyczna.bialystok.pl, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę