Jedyna w północno-wschodniej Polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i usług medycznych.

 
 
 
 
Strona główna > > EKOCHEM - LABORATORIUM BADAWCZE. POMIARY ŚRODOWISKA PRACY, MONITORING SKŁADOWISK ODPADÓW, BADANIA SKŁADU POWIETRZA.

EKOCHEM - LABORATORIUM BADAWCZE. POMIARY ŚRODOWISKA PRACY, MONITORING SKŁADOWISK ODPADÓW, BADANIA SKŁADU POWIETRZA.
Pogodna 63/1 15-354 Białystok
856636664 kontakt@ekochem.net

EKOCHEM - LABORATORIUM BADAWCZE. POMIARY ŚRODOWISKA PRACY, MONITORING SKŁADOWISK ODPADÓW, BADANIA SKŁADU POWIETRZA.

dodaj do schowkadodaj do schowka
 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Array
 • Napisz do mnie:
  Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:
Dane teleadresowe

Adres i dane kontaktowe:

15-354 Białystok, Pogodna 63/1,
os. Kawaleryjskie
gm. Białystok miasto
pow. Białystok miasto
woj. Podlaskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.ekochem.net

Ocena lekarza:

0/5 [zobacz opinie]

Opis

Zakład Usług Technicznych "Ekochem" Laboratorium Badawcze istnieje od 1990 roku. Prowadzimy kompleksowe pomiary środowiska pracy, monitoring składowisk odpadów i badania składu powietrza w pomieszczeniach przeznaczonych na stały pobyt ludzi. Badanie powietrza w pomieszczeniach na pozostałości KsylamituPotwierdzeniem naszych kompetencji jest uzyskany w 2008 roku Certyfikat Akredytacji nr AB888, wydany przez Polskie Centrum Akredytacji.Zakład Usług Technicznych "Ekochem" zatrudnia specjalistów, których wiedza i doświadczenie w połączeniu z nowoczesnym sprzętem zaspokoją wszystkie Państwa potrzeby i wymagania.W swojej ofercie proponujemy badania:

 • środowiska pracy (czynniki fizyczne: hałas, drgania, oświetlenie sztuczne i awaryjne, pyły przemysłowe, mikroklimat, wydatek energetyczny; czynniki chemiczne: substancje organiczne i nieorganiczne, gazy, metale i ich związki),

 • monitoring składowisk: pobór gazów i wód oraz odcieków na składowiskach, badania i oznaczenia fizykochemiczne wód i ścieków, badanie składu gazu składowiskowego, badania wód popłucznych.

 • badanie powietrza w pomieszczeniach na pozostałości Ksylamitu

 • badanie agresywności wód gruntowych

 • badanie substancji toksycznych w pomieszczeniach użyteczności publicznej

 • identyfikacja składu próbek

 • inne nietypowe badania w zależności od potrzeb klienta (badania nieakredytowane)


Przyjmowanie próbek do badań od klientów.Wybierając nasze laboratorium mają Państwo gwarancję usług na wysokim poziomie, krótkie terminy realizacji, dbałość o środowisko naturalne, konkurencyjne ceny i miłą obsługę.

Oferujemy:

 • badania i analizy techniczne

 • oznaczanie krzemionki w pyłach

 • monitoring składowisk odpadów

 • doradztwo przemysłowe i zawodowe

 • ocena ryzyka zawodowego

 • pomiary na stanowiskach pracy

 • doradztwo BHP w zakresie oceny warunków pracy i chorób zawodowych

 • doradztwo i opinie w zakresie pracy w warunkach szczególnych i w szczególnym charakterze


Zapraszamy.

Specjalizacje

 

Opinie:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://informacja-medyczna.bialystok.pl, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę