Jedyna w północno-wschodniej Polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i usług medycznych.

 
 
 
 
Strona główna > > AUTO ZACISZE KRZYSZTOF BUZUN. BLACHARSTWO - LAKIERNICTWO. MECHANIKA POJAZDOWA. POMOC DROGOWA - AUTOHOLOWANIE CAŁODOBOWO.

AUTO ZACISZE KRZYSZTOF BUZUN. BLACHARSTWO - LAKIERNICTWO. MECHANIKA POJAZDOWA. POMOC DROGOWA - AUTOHOLOWANIE CAŁODOBOWO.
Zacisze 1C 15-180 Białystok
856754075 autozacisze@gmail.com

AUTO ZACISZE KRZYSZTOF BUZUN. BLACHARSTWO - LAKIERNICTWO. MECHANIKA POJAZDOWA. POMOC DROGOWA - AUTOHOLOWANIE CAŁODOBOWO.

dodaj do schowkadodaj do schowka
 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Array
 • Napisz do mnie:
  Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:
Dane teleadresowe

Adres i dane kontaktowe:

15-180 Białystok, Zacisze 1C,
os. Wygoda
gm. Białystok miasto
pow. Białystok miasto
woj. Podlaskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.autonaprawabialystok.pl

Ocena lekarza:

0/5 [zobacz opinie]

Opis

Serwis blacharsko - lakierniczy, mechanika pojazdowa.W RAZIE KOLIZJI, AWARII DZWOŃ:85 675 40 75, Kom.605 077 570,

Kom.607 044 620

AUTOHOLOWANIE CAŁODOBOWOAuto zacisze


Istniejemy na rynku już ponad 30 lat. Przez ten czas stworzyliśmy w pełni profesjonalny, nowocześnie wyposażony zakład blacharsko-lakierniczy. Naszym celem jest wykonywanie usług na wysokim poziomie technicznym i estetycznym, przy wykorzystaniu doświadczenia i nowoczesnych technologii.

Specjalizujemy się w szeroko rozumianej mechanice pojazdowej, świadcząc profesjonalne usługi o najwyższej jakości, w tym blacharstwa i lakiernictwa.Zostawiając u nas samochód mają Państwo gwarancję, że zajmą się nim doświadczeni mechanicy, którzy do każdego zlecenia podchodzą z dużą starannością, działając w oparciu o swoją wiedzę, a także zgodnie z technologią producenta.Przez lata działalności zaufało nam wielu Klientów indywidualnych, a także firm, które systematycznie korzystają z naszych usług.Gwarantujemy: profesjonalizm, uczciwe podejście, terminowość i atrakcyjne ceny.

Na czas naprawy udostępniamy samochód zastępczyBLACHARSTWO-LAKIERNICTWO, MECHANIKA POJAZDOWA:

 • naprawy na ramie z atestem ISO i ITS

 • lakierowanie w kabinie lakierniczej

 • mieszalnie lakierów

 • samochody zastępcze na czas naprawy

 • wymiana opon

 • serwis klimatyzacji

 • diagnostyka komputerowa

 • pomoc drogowa

 • parking

 • geometria kół 3D


Pomiary geometryczne płyt podłogowych i elementów zawieszenia na szwedzkiej ramie CAR- O- LINER

Urządzenie to posiada nowoczesny system do pomiarów płyt podłogowych i elementów zawieszenia.

Zapewnia on uzyskanie pełnej sprawności technicznej i związanego z tym bezpieczeństwa ruchu naprawianych przez nas pojazdów. System pomiarów posiada atest ITS a także akceptację czołowych producentów samochodów.Rachunki dla firm ubezpieczeniowych

Serdecznie zapraszamySpecjalizacje

 

Opinie:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://informacja-medyczna.bialystok.pl, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę