Jedyna w północno-wschodniej Polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i usług medycznych.

 
 
 
 
Strona główna > > SEBO PPHU MASZYNY PRZEMYSŁOWE DOMOWE SEBASTIAN IWAŃCZYK

SEBO PPHU MASZYNY PRZEMYSŁOWE DOMOWE SEBASTIAN IWAŃCZYK
Lipowa 49 15-442 Białystok
857460055 sebo@piasta.pl

SEBO PPHU MASZYNY PRZEMYSŁOWE DOMOWE SEBASTIAN IWAŃCZYK

dodaj do schowkadodaj do schowka
 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Array
 • Napisz do mnie:
  Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:
Dane teleadresowe

Adres i dane kontaktowe:

15-442 Białystok, Lipowa 49,
os. Centrum
gm. Białystok miasto
pow. Białystok miasto
woj. Podlaskie

pokaż numer telefonu

Ocena lekarza:

0/5 [zobacz opinie]

Opis

Głównym celem naszej działalności jest świadczenie usług związanych z naprawą i serwisem maszyn do szycia, sprzęt prasowalniczego i sprzętu pralniczego.Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się naprawą oraz serwisem AGD. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie . Wykonujemy również naprawy drobnego sprzętu gospodarstwa domowego.
Hurt, Detal, Usługi, Naprawa:
 • maszyny szyjące, przemysłowe, domowe firm - JUKI, SINGER, BROTHER, PFAF, SIRUBA

 • serwis i naprawa powyższego sprzętu

 • sprzęt prasowalniczy - COMELUX, VEIT

 • igły do maszyn szyjących GROZ BECKERT

 • części eksploatacyjne i mechaniczne

 • naprawa drobnego sprzętu AGD :

  odkurzacze, suszarki, żelazka

 • naprawa sprzętu pralniczego:

  - serwis urzadzeń pralniczych wodnych

  - serwis agregatów chemicznych pralniczych
Wieloletnie doświadczenie w naprawianiu domowych maszyn do szycia jak i przemysłowych maszyn szwalniczych.

Specjalizacje

 

Opinie:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://informacja-medyczna.bialystok.pl, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę