Jedyna w północno-wschodniej Polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i usług medycznych.

 
 
 
 
Strona główna > > REMIS-MALINOWSKI I WSPÓLNICY S.J.

REMIS-MALINOWSKI I WSPÓLNICY S.J.
Stawowa 7 15-556 Białystok
857408030 remis@remis.com.pl

REMIS-MALINOWSKI I WSPÓLNICY S.J.

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do mnie:
    Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Dane teleadresowe

Adres i dane kontaktowe:

15-556 Białystok, Stawowa 7,
os. Dojlidy
gm. Białystok miasto
pow. Białystok miasto
woj. Podlaskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.remis.com.pl

Ocena lekarza:

0/5 [zobacz opinie]

Opis

remis<br /><br/>


Spółka REMIS powstała w 1990 roku. Zajmujemy się hurtową sprzedażą artykułów gospodarstwa domowego.Na początku swojej działalności dysponowaliśmy magazynem o powierzchni 70m2, w swoim asortymencie posiadaliśmy tylko kilkanaście pozycji. Obecnie dysponujemy 2 halami magazynowymi o łącznej powierzchni 4500m2 oraz kilkunastoma tysiącami asortymentu w ciągłej sprzedaży. Znacznym krokiem w rozwoju firmy było rozpoczęcie importu wyrobów ceramicznych i nierdzewnych. Pozwoliło to na selektywny dobór wysokiej jakości asortymentu sygnowanego logo naszej firmy.Współpracujemy od lat z wieloma polskimi i zagranicznymi producentami i importerami artykułów gospodarstwa domowego, stąd też oferujemy bogaty wachlarz produktów. Znajduje się w nim m.in.: szkło użytkowe i ozdobne, ceramika i porcelana, produkty ze stali nierdzewnej, artykuły plastikowe, metaloplastyka, artykuły do sprzątania.Dzięki uczciwemu podejściu do handlu zyskaliśmy opinię rzetelnego i solidnego partnera.
Hurt, Detal, Eksport, Import:

- szkło stołowe, użytkowe, ozdobne

- szkło żaroodporne: Arcoroc i Vereco, naczynia żaroodporne

- garnki emaliowane i stalowe

- artykuły z tworzyw sztucznych (plastiku do kuchni i łazienek)

- upominki: zegary ścienne i budziki, obrazy , porcelanowe figurki

- worki na śmieci, wiadra plastikowe, komplety mop, szczotki

- porcelana stołowa, szkło stołowe - deski do prasowania

- patelnie teflonowe, czajniki

- drabiny metalowe

- chodniczki łazienkowe

- formy do pieczenia, sita, korek

- sztuce metalowe i plastikowe - wagi łazienkowe i kuchenne

- wyroby ze stali nierdzewnej
Specjalizacje

 

Opinie:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://informacja-medyczna.bialystok.pl, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę