Jedyna w północno-wschodniej Polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i usług medycznych.

 
 
 
 

PRIMAMED NZOZ PRZYCHODNIA CHIRURGICZNA DLA DZIECI
Sienkiewicza Henryka 53 15-002 Białystok
856750059 primamedbialystok@gmail.com

PRIMAMED NZOZ PRZYCHODNIA CHIRURGICZNA DLA DZIECI

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do mnie:
    Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Dane teleadresowe

Adres i dane kontaktowe:

15-002 Białystok, Sienkiewicza Henryka 53,
os. Sienkiewicza
gm. Białystok miasto
pow. Białystok miasto
woj. Podlaskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.primamed.com.pl

Ocena lekarza:

0/5 [zobacz opinie]

Opis

PORADNIA POSIADA PODPISANĄ UMOWĘ Z NFZParking tuż przy przychodni z wyjściem na ulicę Sieniewicza (wjazd od ulicy Fabrycznej).Przychodnia N.Z.O.Z. "Prima Med" rozpoczęła działalność 1 stycznia 2004 w jej skład wchodzą 4 poradnie specjalistyczne:

- Poradnia Chirurgii Ogólnej Dla Dzieci

- Poradnia Ortopedii i Traumatologii Dla Dzieci

- Poradnia Preluksacyjna

- Poradnia Wad Postawy - wizyty prywatnePrimamed
Dziećmi i młodzieżą (do lat 18) zajmują się doświadczeni specjaliści z danych dziedzin medycyny. Do pomocy mają wykwalifikowany personel średni medyczny.

Zakład dysponuje nowoczesną w pełni cyfrową pracownią RTG i Pracownią USG.Gabinety zostały wyposażone przy wsparciu ze środków Unii Europejskiej.

Primamed


Od rozpoczęcia działalności przychodnia współpracuje z NFZ.

W Przychodni przyjmują lekarze:

1. lek.med Borysiewicz-Gabrel Joanna, specjalista chirurg dziecięcy

2. dr n.med. Birula Andrzej, specjalista chirurg dziecięcy

3. dr n.med. Czarnowicz Ryszard, specjalista chirurg dziecięcy

4. lek.med. Magnuszewski Ireneusz, spec. ortopeda traumatolog

5. lek.med. Nieścierowicz Adam, ortopeda, traumatolog

Primamed


Zapraszamy!Specjalizacje

 

Opinie:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://informacja-medyczna.bialystok.pl, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę