Jedyna w północno-wschodniej Polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i usług medycznych.

 
 
 
 
Strona główna > Neurologia, Medycyna pracy > NEUROMED NZOZ PORADNIA NEUROLOGICZNA

NEUROMED NZOZ PORADNIA NEUROLOGICZNA
Słonimska 15/1 lok.5 15-028 Białystok
857329166 kuljol@poczta.fm

NEUROMED NZOZ PORADNIA NEUROLOGICZNA

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do mnie:
    Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Dane teleadresowe

Adres i dane kontaktowe:

15-028 Białystok, Słonimska 15/1 lok.5,
os. Bojary
gm. Białystok miasto
pow. Białystok miasto
woj. Podlaskie

pokaż numer telefonu

Ocena lekarza:

0/5 [zobacz opinie]

Opis

Poradnia Neurologiczna NEUROMED posiada podpisaną UMOWĘ z NFZUmawianie wizyt na godzinę. Rejestracja telefoniczna lub osobiście w godzinach pracy poradni.

Neuromed<br /><br/>


Zajmuję się diagnostyką oraz leczeniem wszelkich chorób układu nerwowego. Pomogę przy wszystkich schorzeniach, których podłożem jest proces uszkadzający układ nerwowy. Do objawów neurologicznych należą bóle, zaburzenia czucia, omdlenia, zaburzenia widzenia i zawroty głowy oraz zaburzenia snu.Przyjmuję pacjentów z rwą kulszową, padaczką i osoby po udarach mózgu, a także z zapaleniem rdzenia i opon mózgowo-rdzeniowych oraz z chorobą Alzheimera i Parkinsona.Oferuję: również

- BADANIA PROFILAKTYCZNE DO PRACY NA WYSOKOŚCI, I DO PRAWA JAZDY


Specjalizacje

 

Opinie:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://informacja-medyczna.bialystok.pl, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę