Jedyna w północno-wschodniej Polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i usług medycznych.

 
 
 
 
Strona główna > > MONITOR PRZEDSIEBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE IMPORT-EXPORT WŁADYSŁAW KOWALCZUK SKLEP NR 1

MONITOR PRZEDSIEBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE IMPORT-EXPORT WŁADYSŁAW KOWALCZUK SKLEP NR 1
Brukowa 9 lok.5U 15-889 Białystok
857424188 monitor@monitorsklep.pl

MONITOR PRZEDSIEBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE IMPORT-EXPORT WŁADYSŁAW KOWALCZUK SKLEP NR 1

dodaj do schowkadodaj do schowka
 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Array
 • Napisz do mnie:
  Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:
Dane teleadresowe

Adres i dane kontaktowe:

15-889 Białystok, Brukowa 9 lok.5U,
os. Przydworcowe
gm. Białystok miasto
pow. Białystok miasto
woj. Podlaskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.monitorsklep.pl

Ocena lekarza:

0/5 [zobacz opinie]

Opis

monitor<br /><br/>

Karty płatnicze: TAK


Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe MONITOR Import-Export Władysław Kowalczuk to istniejąca od 1996 roku firma specjalizująca się w zaopatrywaniu zarówno firm jak i odbiorców indywidualnych w różnego rodzaju elementy i podzespoły elektroniczne.Hurt, Detal, Usługi:
 • części i podzespoły elektroniczne w szerokim zakresie

 • baterie, akumulatory

 • pakiety akumulatorowe

 • ładowarki

 • piloty

 • mierniki, anteny

 • kable (telefoniczne, komputerowe, video, sat. i inne)

 • przewody- głośnikowe, mikrofonowe, antenowe

 • drobny sprzęt i narzędzia

Naszą dewizą jest dostarczanie użytkownikom sprzętu wysokiej jakości, o dobrych parametrach za przystępną cenę.Zadowolony Klient i profesjonalizm obsługi to główny cel naszej firmy.

Zapraszamy serdecznie...


www.monitorsklep.pl

Specjalizacje

 

Opinie:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://informacja-medyczna.bialystok.pl, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę