Jedyna w północno-wschodniej Polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i usług medycznych.

 
 
 
 
Strona główna > > MARAND S.C. ANDRZEJ WYSZYŃSKI, WIOLETTA AMBROŻEJ USŁUGI DERATYZACJI DEZYNFEKCJI I DEZYNSEKCJI, ODKOMARZANIE BIAŁYSTOK-PO

MARAND S.C. ANDRZEJ WYSZYŃSKI, WIOLETTA AMBROŻEJ USŁUGI DERATYZACJI DEZYNFEKCJI I DEZYNSEKCJI, ODKOMARZANIE BIAŁYSTOK-PO
Syriusza 12 15-685 Białystok
505181691 biuro@marand-ddd.pl

MARAND S.C. ANDRZEJ WYSZYŃSKI, WIOLETTA AMBROŻEJ USŁUGI DERATYZACJI DEZYNFEKCJI I DEZYNSEKCJI, ODKOMARZANIE BIAŁYSTOK-PO

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do mnie:
    Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Dane teleadresowe

Adres i dane kontaktowe:

15-685 Białystok, Syriusza 12,
os. Bacieczki
gm. Białystok miasto
pow. Białystok miasto
woj. Podlaskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.marand-ddd.pl

Ocena lekarza:

0/5 [zobacz opinie]

Opis
MARAND S.C. DEZYNSEKCJA, DEZYNFEKCJA, DERATYZACJA BIAŁYSTOK-PODLASIE


Usługi:

Jeśli chcesz żyć i pracować w środowisku wolnym od gryzoni, owadów, które są głównymi przenosicielami organizmów chorobotwórczych, wirusów, bakterii, grzybów powodujących infekcje, uczulenia oraz niszczą wytwarzane przez człowieka produkty – skorzystaj z naszych usług.
Firma MARAND działa zgodnie z wymogami Unii Europejskiej i korzysta z integrowanych metod zwalczania szkodników ( IPM - Integrated Pest Managment ). Ukończyliśmy specjalistyczne szkolenia z zakresu DDD. Legitymujemy się certyfikatami z ukończonych kursów. Świadczymy usługi w zakresie dezynsekcji, deratyzacji, rozpoznawania insektów oraz pomoc przy wdrażaniu systemu HACCP. Pomagamy zwalczać szkodniki gospodarcze i sanitarne, a także zabezpieczać przed nimi m.in.: szpitale, zakłady przemysłowe, supermarkety, sklepy, zakłady gastronomiczne, spółdzielnie mieszkaniowe, banki, urzędy, szkoły i inne instytucje. Świadczymy również usługi dla klientów indywidualnych. Zabiegi wykonujemy w dyskretny sposób nie powodując przerw w pracy obiektu. Wszelkie działania owadobójcze czy gryzobójcze poprzedzamy oceną sytuacji, po której podejmujemy właściwe działania.
Zakres działań firmy MARAND:

1. Identyfikujemy szkodniki.

2. Monitorujemy aktywności szkodników łącznie z zakupem i montażem stacji kontrolnych ( pułapek feromonowych, lamp owadobójczych, karmników deratyzacyjnych, pułapek żywołownych na gryzonie).

- w ramach monitoringu rozpoznamy obecność szkodnika i miejsce jego występowania,

- oszacujemy wielkość populacji w terenach i obiektach,

- określimy niezbędne działania korygujące i naprawcze,

- utworzymy bariery ochronne przed szkodnikami.

3. Zastosujemy prewencyjne i interwencyjne zabiegi ochrony obiektów przed szkodnikami. Poprzez różne metody mechaniczne, fizyczne i chemiczne.

4. Ocenimy skuteczności zabiegów i w razie potrzeby wprowadzimy działania korygujące.

5. Stosujemy preparaty z atestem bezpieczne dla środowiska. Działamy wykorzystując zabiegi gazowania, oprysku, a także karmniki deratyzacyjne, pułapki żywołowne, stacje lepowe, lampy owadobójcze, żele, pasty, kostki.

6. Po wykonaniu każdego zabiegu sporządzamy odpowiednią dokumentację zgodną z wymogami HACCP i pozostawiamy kartę charakterystyki substancji niebezpiecznych.

7. Wykonujemy również nietypowe usługi np.: odławianie żywych gryzoni i innych zwierząt (koty), likwidujemy gniazda os i szerszeni.

8. W razie nietypowych zagrożeń dla środowiska przez szkodniki współpracujemy z entomologami z SGGW w Warszawie.
Oferujemy konkurencyjne ceny !

Zapraszamy do współpracy


Dezynfekcja - (odkażanie) to niszczenie w środowisku zewnętrznym (a także na powierzchni ciała) wegetatywnych form drobnoustrojów, głównie drobnoustrojów chorobotwórczych. Do dezynfekcji stosuje się metody fizyczne (wysoka temperatura, różne rodzaje promieniowania) i chemiczne.

- dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu fekaliami

- dezynfekcja mieszkania po zmarłym

- odkażanie pomieszczeńDezynsekcja - zwalczamy insekty - karaluchy, mrówki faraona, pchły, pluskwy, komary, osy, szkodniki magazynowe metodą gazową (fumigacja) i opryskową (wołki, rozkruszki, trojszyki). Szkodniki zwalczamy w różnych obiektach za pomocą środków opryskowych, a także wykładając specjalne trutki pokarmowe w postaci żelu i granulek. Trutki te są nieszkodliwe dla otoczenia i mogą być stosowane np.: w hotelach, szpitalach, sklepach, magazynach, bez konieczności przerywania działalności tych obiektów.

Deratyzacja - zwalczamy gryzonie tj. myszy i szczury środkiem, po którym nie giną od razu, lecz po kilku dniach, nie wzbudzając w swoim środowisku nieufności do pobieranego preparatu.

- odszczurzanie budynków, piwnic

- deratyzacja magazynów

- działania profilaktyczne


Specjalizacje

 

Opinie:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://informacja-medyczna.bialystok.pl, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę