Jedyna w północno-wschodniej Polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i usług medycznych.

 
 
 
 
Strona główna > Reumatologia, Neurologia, Rehabilitacja, Ogólna > GABINET REHABILITACJI "VERTEBRA" . A. I R. SIERPIŃSKI S.C.. FIZYKOTERAPIA, MASAŻ, TERAPIA MANUALNA, KINESIOTAPING.

GABINET REHABILITACJI "VERTEBRA" . A. I R. SIERPIŃSKI S.C.. FIZYKOTERAPIA, MASAŻ, TERAPIA MANUALNA, KINESIOTAPING.
Sybiraków 5 lok.8 15-204 Białystok
857451954 robsierp@wp.pl

GABINET REHABILITACJI "VERTEBRA" . A. I R. SIERPIŃSKI S.C.. FIZYKOTERAPIA, MASAŻ, TERAPIA MANUALNA, KINESIOTAPING.

dodaj do schowkadodaj do schowka
 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Array
 • Napisz do mnie:
  Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:
Dane teleadresowe

Adres i dane kontaktowe:

15-204 Białystok, Sybiraków 5 lok.8,
os. Piasta I
gm. Białystok miasto
pow. Białystok miasto
woj. Podlaskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.vertebra.bialystok.pl

Ocena lekarza:

0/5 [zobacz opinie]

Opis

Gabinet Fizjoterapii Vertebra istnieje na rynku usług rehabilitacyjnych od 1994 roku. Specjalizujemy się w skutecznej, nowoczesnej rehabilitacji zespołów bólowych kręgosłupa oraz leczeniu wszelkich schorzeń narządu ruchu o charakterze urazowym, przeciążeniowym, przewlekłym lub chorobowym.Zabiegi z zakresu fizykoterapii również w domu pacjenta.Wykonujemy także profesjonalny masaż leczniczy i relaksacyjny. Dysponujemy świetnym sprzętem fizykoterapeutycznym firmy BTL (terapia falą uderzeniową, ultradźwiękami, zabiegi elektroterapii, laseroterapii).

Gabinet Fizjoterapii oferuje
 • masaże ręczne

 • terapia manualna kręgosłupa, miednicy i stawów kończyn

 • fizykoterapia

 • laseroterapia

 • ultradźwięki, fonoforeza

 • stymulacja wyskonapięciowa

 • elektroterapia - pełna

 • terapia łączona: elektroterapia + ultradźwięki

 • terapia falami uderzeniowymi - do zwalczania przewlekłego bólu związanego z układem mięśniowo - szkieletowym

 • ćwiczenia:


Przyjmują:

Anna Sierpińska

mgr fizjoterapii Robert Marek Sierpiński

tel. 601295783 , 0 85 745 19 54 (gabinet)

Krzysztof Talecki tel.728497979
 

Opinie:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://informacja-medyczna.bialystok.pl, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę