Jedyna w północno-wschodniej Polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i usług medycznych.

 
 
 
 
Strona główna > > EMB S.C. WYPOŻYCZALNIA ELEKTRONARZĘDZI-ADAM MACIEJ MAREK MISIUKIEWICZ

EMB S.C. WYPOŻYCZALNIA ELEKTRONARZĘDZI-ADAM MACIEJ MAREK MISIUKIEWICZ
Gen. Władysława Andersa 18 15-124 Białystok
856522110

EMB S.C. WYPOŻYCZALNIA ELEKTRONARZĘDZI-ADAM MACIEJ MAREK MISIUKIEWICZ

dodaj do schowkadodaj do schowka
 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Array
 • Napisz do mnie:
  Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:
EMB S.C. WYPOŻYCZALNIA ELEKTRONARZĘDZI-ADAM MACIEJ MAREK MISIUKIEWICZ

Dane teleadresowe

Adres i dane kontaktowe:

15-124 Białystok, Gen. Władysława Andersa 18,
os. Białostoczek
gm. Białystok miasto
pow. Białystok miasto
woj. Podlaskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.embwypozyczalnia.pl

Ocena lekarza:

0/5 [zobacz opinie]

Opis
WYPOŻYCZALNIA ELEKTRONARZĘDZI EMB

Firma EMB powstała jako spółka z wyłącznie polskim kapitałem i działa na rynku usług budowlanych od 1996 roku.Zajmuje się wynajmem, sprzedażą oraz serwisowaniem elektronarzędzi i maszyn budowlanych. Prowadzi kompleksową obsługę firm i klientów indywidualnych.

W ofercie znajduje się szeroka gama profesjonalnych maszyn i urządzeń najwyższej jakości, które są odpowiednio dobierane do wymagań każdego klienta.

Celem EMB jest dążenie do pełnej satysfakcji Klientów na każdym poziomie obsługi, dlatego też firma podnosi ciągle jakość i rozszerza zakres swoich usług.

Priorytetem dla EMB jest sprostanie oczekiwaniom Klientów i pomoc w rozwiązywaniu ich problemów związanych z doborem odpowiedniego sprzętu do konkretnych prac budowlanych. Dlatego też pracownicy firmy doradzają, wyszukują i sprowadzają najbardziej nietypowy sprzęt na indywidualne zamówienie.

EMB przygotowuje także oferty sprzętowe dla nowo otwieranych firm, zgodnie z ich profilem, budżetem i zapotrzebowaniem.

Wychodząc naprzeciw potrzebom środowiska społecznego EMB uczestniczy w różnego rodzaju akcjach charytatywnych o zakresie lokalnym, ogólnopolskim i światowym m. in. Fundacja Marka Kamińskiego, UNICEF.

Sponsoruje także imprezy sportowe, np. 78 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w Boksie.


Detal, Usługi, Naprawa, Wypożyczanie:

Maszyny budowlane i elektronarzędzia:
 • zagęszczarki

 • zacieraczki

 • piły do betonu

 • betoniarki

 • agregaty prądotwórcze

 • myjki ciśnieniowe

 • nagrzewnice

 • cykliniarki

 • młoty udarowe, kujące

 • wiertarki

 • strugarki, polerki

 • przecinarki, spawarki, sprężarki, - szlifierki do posadzek betonowych

 • wkrętarki

>


Specjalizacje

 

Opinie:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://informacja-medyczna.bialystok.pl, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę