Jedyna w północno-wschodniej Polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i usług medycznych.

 
 
 
 

DUOMED GABINET CHIRURGICZNY DR N. MED. ANDRZEJ POPOW
11 Listopada 17 17-200 Hajnówka
858732000 rejestracja@popow.com.pl

DUOMED GABINET CHIRURGICZNY DR N. MED. ANDRZEJ POPOW

dodaj do schowkadodaj do schowka
 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Array
 • Napisz do mnie:
  Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:
Dane teleadresowe

Adres i dane kontaktowe:

17-200 Hajnówka, 11 Listopada 17,
os.
gm. Hajnówka miasto
pow. hajnowski
woj. Podlaskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.popow.com.pl

Ocena lekarza:

0/5 [zobacz opinie]

Opis

Gabinet specjalizujący się w leczeniu nieoperacyjnym żylaków kończyn dolnychmetodą skleroterapii piankowej Tessariego, pod kontrolą USG. Udzielam również konsultacji chirurgicznych, kwalifikuje do zabiegów chirurgicznych oraz usuwa zmiany skórne z niezbędna histopatologią /diatermia/.

Popow<br /><br/>
DuoMed

PRYWATNY GABINET CHIRURGICZNY dr n.med. Andrzej Popow

Bezoperacyjne, skuteczne leczenie zylakow metoda skleroterapii piankowej Tessariego pod kontrolą USG Color Doppler.METODY USUWANIA ŻYLAKÓW:

 • Chirurgiczne leczenie

 • Skleroterapia

 • Skleroterapia żylaków odbytu

 • Leczenie tzw zachowawcze ( ma na celu złagodzenie objawów i dolegliwości związanych z występowaniem żylaków)

 • Laseroterapia

 • Kriochirurgia

 • Kruroskopia


BEZOPERACYJNE, BEZPIECZNE I SKUTECZNE LECZENIE ŻYLAKÓWMEDYCYNA ESTETYCZNA:

 • Botox

 • Kwas hialuronowy

 • Usuwanie zmarszczek

Proktologia
Zapraszam!Popow<br /><br/>


Specjalizacje

 

Opinie:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://informacja-medyczna.bialystok.pl, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę