Jedyna w północno-wschodniej Polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i usług medycznych.

 
 
 
 

CLINICMED CENTRUM LECZENIA CHORÓB KOSTNO-STAWOWYCH I KRĘGOSŁUPA
Stołeczna 7 lok 200 15-879 Białystok
857446333 rejestracja@clinicmed.pl

CLINICMED CENTRUM LECZENIA CHORÓB KOSTNO-STAWOWYCH I KRĘGOSŁUPA

dodaj do schowkadodaj do schowka
 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Array
 • Napisz do mnie:
  Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:
Dane teleadresowe

Adres i dane kontaktowe:

15-879 Białystok, Stołeczna 7 lok 200,
os. Centrum
gm. Białystok miasto
pow. Białystok miasto
woj. Podlaskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.clinicmed.pl

Ocena lekarza:

0/5 [zobacz opinie]

Opis
LINICMED CENTRUM LECZENIA CHORÓB KOSTNO-STAWOWYCH I KRĘGOSŁUPA od 1991 r.


ClinicMed<br /><br/>
Leczone schorzenia:
 • Choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa oraz stawów kończyn dolnych i górnych

 • Zespoły bólowe górnego i dolnego odcinka kręgosłupa (dyskopatie, neuralgie, bóle mięśniowe), entezopatie ("łokieć tenisisty", "łokieć golfisty"), zespół kanału nadgarstka, zespół bolesnego barku

 • Reumatoidalne zapalenie stawów (RZS)

 • Zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa (ZZSK)

 • Osteoporoza i inne choroby metaboliczne kości

 • Dna moczanowa

 • Odczynowe zapalenia stawów

 • Zaburzenia ukrwienia kończyn dolnych (miażdżyca zarostowa, stopa cukrzycowa)

 • Ozonoterapia

 • Krioterapia, zabiegi kompresjoterapii,
 • badania HOLTER EKG i ciśnieniowy

 • Nadciśnienie tętnicze

 • Zabiegi fizjoterapii, fala uderzeniowa, terapia manualna,
 • Zabiegi laseroterapii

Pracownia USG

Oferujemy wysokiej jakości badania USG.

Korzystamy z nowoczesnego aparatu Toshiba Aplio MX prowadzimy specjalistyczną diagnostykę ultrasonograficzną w Białymstoku.

www.usgbialystok.plPracownia Ozonoterapii

Zapraszamy do naszej pracowni ozonoterapii. Swoje zastosowanie w medycynie ozon zawdzięcza m.in. silnym właściwościom bakterio-, wiruso- i grzybobójczym.

www.ozonoterapia.bialystok.plPracownia Laseroterapii

Wykonujemy zabiegi laseroterapii. Laser działa leczniczo i przeciwbólowo – wywołuje drgania atomów w naświetlanych komórkach i tkankach bez ich destrukcji.

www.laseroterapia.bialystok.plGabinet Fizjoterapii.

Zapraszamy do naszego Gabinetu Fizjoterapii. Oferujemy szeroki zakres zabiegów fizjoterapeutycznych.

http://fizjoterapia-na-stolecznej.plPracownia Densytometrii

Istnieje możliwość wykonania badań densytometrycznych. Posługujemy się najnowszym modelem wysokospecjalistycznego densytometru firmy Hologic – DISCOVERY Wi (rok produkcji 2011) do diagnostyki gęstości kości.

www.na-stolecznej.pl/pracownia-densytometrii/Gabinet leczenia ran


Oferujemy leczenie ran opatrunkami specjalistycznymi renomowanych firm. Konsultacja z lekarzem umożliwia odpowiednie dobranie sposobu leczenia. Istnieje możliwość wykonania samej zmiany opatrunku.

www.leczenie-ran.bialystok.plLeczymy ból pleców


Oferujemy specjalistyczne porady dotyczące farmakologicznego i niefarmakologicznego leczenia w celu zapobiegania przeciążeniom kręgosłupa i stawów, ktore to prowadzą do przewlekłych zespołów bólowych.

www.bol-plecow.bialystok.pl
W CLINICMED przyjmują lekarze:Prof.dr hab.med. Janusz E. Badurski - specjalista chorób wewnętrznych i diagnostyki laboratoryjnej

Dr Stefan Daniluk - specjalista chorób wewnętrznych

Dr Nonna A.Nowak - specjalista chorób wewnętrznych, ReumatologPacjenci przyjmowani są po wcześniejszej rejestracji telefonicznej:

tel. 85 744 63 33, 885 560 567ClinicMed<br /><br/>

Specjalizacje

 

Opinie:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://informacja-medyczna.bialystok.pl, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę