Jedyna w północno-wschodniej Polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i usług medycznych.

 
 
 
 
Strona główna > > CENTRUM KREATYWNOŚCI TOTU

CENTRUM KREATYWNOŚCI TOTU
Wrzosowa 4 15-813 Białystok
503919979 kontakt@totu.bialystok.pl

CENTRUM KREATYWNOŚCI TOTU

dodaj do schowkadodaj do schowka
 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Array
 • Napisz do mnie:
  Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:
Dane teleadresowe

Adres i dane kontaktowe:

15-813 Białystok, Wrzosowa 4,
os. Dziesięciny I
gm. Białystok miasto
pow. Białystok miasto
woj. Podlaskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.totu.bialystok.pl

Ocena lekarza:

0/5 [zobacz opinie]

Opis

Centrum Kreatywności ToTu to miejsce zarówno dla tych najmłodszych, jak i trochę starszych nastolatków. Posiadamy szeroką ofertę zajęć dodatkowych, rekreacyjnych. Proponujemy też profesjonalne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe dla osób dorosłych, oraz wszystkich, których interesuje rozwój osobisty oraz zdobywanie nowych umiejętności.

Centrum Kreatywności ToTu to jedyne takie miejsce w Białymstoku, które oferuje tak szeroki wachlarz zajęć twórczych osobom w różnym wieku. Udało nam się to dzięki profesjonalnej kadrze zatrudnionej w Centrum. Osoby z nami współpracujące to grupa zaangażowanych pasjonatów kreatywnego podejścia do rzeczywistości.Centrum Kreatywności czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 17.00 oraz w weekendy, w zależności od potrzeb klientów oraz organizowanych szkoleń.

UWAGA! Istnieje możliwość dostosowania godzin w ramach Świetlicy, Urodzin – czy innych zajęć dodatkowych.DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE JEST:

 • kontakt bezpośredni z drugim człowiekiem (niezależnie od wieku);

 • indywidualne podejście;

 • pozytywna atmosfera;

 • kreatywny rozwój
PÓŁKOLONIE

Zapraszamy na wyjątkowe lato w mieście – czyli półkolonie w Centrum Kreatywności ToTu. Atutem naszej oferty są kameralne grupy 10-osobowe oraz podział na grupy wiekowe:I grupa 6–9 lat

II grupa 10-12 lat

Proponujemy tematyczne turnusy tygodniowe:

I turnus  30.06. – 04.07. - Plastyczny

II turnus  07.07. – 11.07. - Muzyczny 

III turnus  14.07. – 18.07. - Doświadczanie świata

IV turnus  21.07. – 25.07. - Kreatywnego myślenia

V turnus  28.07. – 01.08. - Bajkowy

VI turnus  04.08. – 08.08. - Sportowy

VII turnus  11.08. – 14.08. - Twórczy

VIII turnus  18.08. – 22.08. - Kulinarny

IX turnus  25.08. – 29.08. - TeatralnyZajęcia będą się odbywały w godzinach od 7.00 do 17.00ŚWIETLICA

Jako jedyni w Białymstoku, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzieci i ich opiekunów, stworzyliśmy prywatną świetlicę w której w miłej i przyjaznej atmosferze, bezpiecznie i twórczo dzieci w wieku 6-12 lat spędzą swój wolny czas przed i po lekcjach szkolnych. Ważnym zadaniem świetlicy jest profesjonalna pomoc w odrabianiu lekcji oraz stworzenie warunków do efektywnej nauki i kreatywnej zabawy. W kameralnych warunkach dzieci otrzymają wsparcie edukacyjne oraz przygotowanie do samodzielnej pracy umysłowej.Świetlica czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 17:00

(istnieje możliwość wydłużenia pracy świetlicy w zależności od potrzeb).Pracujemy nawet w dni ustawowo wolne od nauki.Oferujemy odprowadzanie i przyprowadzanie dzieci ze szkoły w okolicach os. Dziesięciny.


Specjalizacje

 

Opinie:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://informacja-medyczna.bialystok.pl, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę