Jedyna w północno-wschodniej Polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i usług medycznych.

 
 
 
 
Strona główna > > BITUM-DACH SP. J. PIOTR MIASTOWSKI, BARTOSZ TOMASZ ZAJKOWSKI

BITUM-DACH SP. J. PIOTR MIASTOWSKI, BARTOSZ TOMASZ ZAJKOWSKI
Modlińska 1 LOK.9 15-066 Białystok
602364593 biuro@bitumdach.pl

BITUM-DACH SP. J. PIOTR MIASTOWSKI, BARTOSZ TOMASZ ZAJKOWSKI

dodaj do schowkadodaj do schowka
 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Array
 • Napisz do mnie:
  Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:
Dane teleadresowe

Adres i dane kontaktowe:

15-066 Białystok, Modlińska 1 LOK.9,
os. Bojary
gm. Białystok miasto
pow. Białystok miasto
woj. Podlaskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.bitumdach.pl

Ocena lekarza:

0/5 [zobacz opinie]

Opis
bitum-dach

BiTUM DACH - Kilka słów o naszej firmieUprzejmie informujemy, że nasza firma działa od 6 czerwca 1994 r. Pod koniec 2002 roku przekształciliśmy się ze spółki cywilnej w spółkę jawną. Od początku naszej działalności byliśmy autoryzowanym wykonawcą pokryć dachowych, z zastosowaniem pap termozgrzewalnych włoskiej firmy NORD BITUMI, a od początku 1999 roku byliśmy również przedstawicielem handlowym tejże firmy do roku 2014. Od tego okresu współpracujemy ze wszystkimi liczącymi się na światowych rynkach producentami pap termozgrzewalnych.Wszystkie prace wykonujemy zgodnie z wiedzą techniczną, instrukcjami fabrycznymi producenta pap i PN.

Dysponujemy bogatym wieloletnim doświadczeniem oraz szeroką ofertą materiałów, a także posiadamy kompletnie wyposażone brygady do robót dekarskich w technologii pap termozgrzewalnych.
Zakres usług:
 • Remonty istniejących pokryć dachowych.

 • Dachy tradycyjne z dociepleniem lub bez.

 • Dachy balastowe z dociepleniem lub bez

 • Dachy odwrócone

 • Izolacje balkonów

 • Izolacje podziemne


Handel materiałami budowlanymi:
 • papa termozgrzewalna

 • akcesoria dachowe

 • kominki wentylacyjne, wpusty dachowe, akcesoria dekarskie.

www.bitumdach.pl

BiTUM-DACH

Miastkowski Piotr

Zajkowski Bartosz Tomasz Spółka Jawna

ul. Modlińska 1 lok. 9

15-066 Białystok

Telefon: 85 732 35 71, 602 364 593

E-mail:

biuro@bitumdach.pl


bitum-dachSpecjalizacje

 

Opinie:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://informacja-medyczna.bialystok.pl, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę