Jedyna w północno-wschodniej Polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i usług medycznych.

 
 
 
 
Strona główna > > BARGIELSKI MACIEJ - F.P.H.U. "SIAT-STAL". SIATKI OGRODZENIOWE, PANELE OGRODZENIOWE, BRAMY, PRZĘSŁA, SŁUPKI.

BARGIELSKI MACIEJ - F.P.H.U. "SIAT-STAL". SIATKI OGRODZENIOWE, PANELE OGRODZENIOWE, BRAMY, PRZĘSŁA, SŁUPKI.
Łomżyńska 1D 18-400 Stare Kupiski
604231333 systemy-ogrodzeniowe@wp.pl

BARGIELSKI MACIEJ - F.P.H.U. "SIAT-STAL". SIATKI OGRODZENIOWE, PANELE OGRODZENIOWE, BRAMY, PRZĘSŁA, SŁUPKI.

dodaj do schowkadodaj do schowka
 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Array
 • Napisz do mnie:
  Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:
Dane teleadresowe

Adres i dane kontaktowe:

18-400 Stare Kupiski, Łomżyńska 1D,
os.
gm. Łomża
pow. łomżyński
woj. Podlaskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.sklep.siatki-stal.pl

Ocena lekarza:

0/5 [zobacz opinie]

OpisJesteśmy firmą produkującą siatki ogrodzeniowe oraz nowoczesne i trwałe systemy ogrodzeniowe. Istniejemy od 2003 roku i od początku działalności zajmujemy się produkcją siatek ogrodzeniowych. Długi okres działalności umożliwił nam zdobycie wiedzy, doświadczenia oraz wdrożenie nowych technologii, czego wynikiem jest otrzymanie niedrogich produktów cechujących się wysoką jakością i trwałością zabezpieczeń antykorozyjnych. Wizerunek naszej firmy budujemy w oparciu o rzetelną, uczciwą i terminową obsługę naszych klientów.

Atutem naszej firmy jest indywidualne podejście do potrzeb klienta. Wychodząc na przeciw potrzebom rynku wyprodukowaliśmy gamę systemów ogrodzeniowych, które mają szerokie i uniwersalne zastosowanie od posesji prywatnych i rekreacyjnych po obiekty przemysłowe i publiczne.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Oferujemy szeroki asortyment systemów ogrodzeniowych: • SIATKI OGRODZENIOWE

 • SIATKI OCYNKOWANE

 • SIATKI POWLEKANE

 • SIATKI ROLNO- LEŚNE

 • SIATKI HEKSAGONALNE

 • AKCESORIA MONTAŻOWE

 • PANELE OGRODZENIOWE

 • PANELE OCYNKOWANE

 • PANELE MALOWANE PROSZKOWO

 • AKCESORIA MONTAŻOWE

 • PODMURÓWKA PREFABRYKOWANA


BRAMY, PRZĘSŁA, SŁUPKI, BRAMY SKRZYDŁOWE, BRAMY PRZESUWNE, AUTOMATYKA DO BRAM, PRZĘSŁA OGRODZENIOWE I SŁUPKI OGRODZENIOWE

Zapraszamy do kontaktu!

tel. 604 231 333

e-mail: systemy-ogrodzeniowe@wp.pl


SKLEP ON-LINE

www.sklep.siatki-stal.pl

www.siatki-stal.pl

www.facebook.com/FPHU-SIAT-STAL-1548206532116759/

Słowa kluczowe

siatka ogrodzeniowa, panele ogrodzeniowe, słupki, bramy ogrodzeniowe, furtki ogrodzeniowe, akcesoria do montażu ogrodzeń, siatki ogrodzeniowe, napinacze, podmurówka betonowa, elementy łupane, daszki, siatki rolno-leśne, siatki heksagonalne, siatki zgrzewane, kraty zgrzewane, siatki ozdobne, maty cieniujące, producent siatki ogrodzeniowej, siatka na krety, drut, siatka ocynkowana, montaż siatki ogrodzeniowej, siatki ocynkowane, siatki powlekane, siatka powlekana, siatka heksagonalna, akcesoria montażowe, przęsła posesyjne, panele ocynkowane, panele lakierowane, podmurówka prefabrykowana, bramy posesyjne, przęsła, bramy skrzydłowe, bramy przesuwne, automatyka do bram, przęsła ogrodzeniowe, słupki ogrodzeniowe, producent przęseł, producent bram, producent ogrodzeń, producent siatki ogrodzeniowej, producent słupków, producent paneli ogrodzeniowych, siatki rolne, słupki ocynkowane, słupki lakierowane proszkowo, ogrodzenia łupane, ogrodzenia betonowe modułowe, podmurówki ogrodzeniowe, gazony, palisady betonowe, słupki ocynkowane, ogrodzenia betonowe, podmurówki pod ogrodzenia, podstawy do słupków, montaż ogrodzeń, systemy ogrodzeniowe, ogrodzenia panelowe, producent ogrodzeń panelowych, ogrodzenia ozdobne, producent systemów ogrodzeniowych, sztachety metalowe, napędy do bram, obejmy panelowe, zaślepki, obejmy panelowe, obejma do siatki, przelotki do drutu naciągowego, zapinki, zawiasy, FARBA spray, złączki panelowe, mocowanie paneli, nasadka z uchem do słupka podporowego, spinka do obejmy, pręt, drut wiązałkowy, drut naciągowy, śruba z uchem, śruba hakowa, nakrętka zrywalna, uchwyt montażowy, nożyce do montażu, podkładka blaszkowa, drut kolczasty, siatka zgrzewana, siatka krepowana, siatka


Specjalizacje

 

Opinie:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://informacja-medyczna.bialystok.pl, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę