Jedyna w północno-wschodniej Polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i usług medycznych.

 
 
 
 

ARTROS REHABILITACJA ANDRZEJ NIEWIŃSKI, BIAŁYSTOK
Lwowska 1 A 15-252 Białystok
857328744 biuro@artros.pl

ARTROS REHABILITACJA ANDRZEJ NIEWIŃSKI, BIAŁYSTOK

dodaj do schowkadodaj do schowka
 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Array
 • Napisz do mnie:
  Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:
Dane teleadresowe

Adres i dane kontaktowe:

15-252 Białystok, Lwowska 1 A,
os. Mickiewicza
gm. Białystok miasto
pow. Białystok miasto
woj. Podlaskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.artros.pl

Ocena lekarza:

0/5 [zobacz opinie]

Opis

Artros Rehabilitacja ma swoje początki w 2004 roku. Jest nowoczesną firmą, stale podnoszącą standardy swoich usług.

Wykonujemy szereg specjalistycznych zabiegów stosując nowe metody terapeutyczne jednocześnie pracując na nowoczesnym sprzęcie. Nasz personel to wykwalifikowani i doświadczeni fizjoterapeuci.Jako pierwsi w regionie wprowadziliśmy i stosujemy rehabilitację po atroskopii stawu biodrowego, zmian zwyrodnieniowych stawu biodrowego - deformacja typu CAM i Pincer, stawu promieniowo nadgarstkowego (uszkodzenie chrząstki trójkątnej)Firmę prowadzi:

Andrzej Niewiński

Dyplomowany Międzynarodowy terapeuta Medycyny Ortopedycznej, pedagog - asystent w Klinice Rehabilitacji Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Prowadzi zajęcia z Masażu leczniczego i Terapii manualnej na wydziale Fizjoterapii UMwB.

Członek Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji oraz Polskiego Towarzystwa Traumatologii Sportowej w Warszawie oraz ESSKA European Society Of Sports Traumatology Knee Surgeru and arthroskopy.Pacjentami Artros Rehabilitacja są ci, którzy szukają fachowej pomocy rehabilitacyjnej, porady gdzie się operować, diagnozować i gdzie dochodzić do formy. Rehabilitacją obejmujemy osoby w każdym wieku stosując nowoczesne metody usprawniania, tj.: Terapie Tkanek Miękkich, PNF, McKenzie, Medycyna Ortopedyczna Dr. J.H. Cyriax`a i inne. Umożliwia to naszym pacjentom szybki powrót do sprawności i realizację własnych zainteresowań.Prowadzimy indywidualne usprawnianie po zabiegach naprawczych stawu barkowego wg protokołu rehabilitacyjnego Dr S. Burkharta. Rehabilitacja stawu kolanowego po zabiegach naprawczych prowadzona jest w oparciu o najnowsze doniesienia z dziedziny rehabilitacji.W naszym gabinecie wykonujemy zabiegi z zakresu

 • terapii manualnej,

 • terapii tkanek miękkich,

 • masażu leczniczego,

 • kinezyterapii w koncepcji PNF - Proprioceptywne nerwowo-mięśniowe torowanie ruchu

 • elektroterapii - leczenie za pomocą prądu, m.in. elektrostymulacja, galwanizacja, jontoforeza, prądy interferencyjne, TENS

 • elektrofonoforezy (NOWOŚĆ) - szczególnie polecana dla osób nie tolerujących leków podawanych doustnie,

 • fonoforezy,

 • ultradźwięków,


Od niedawna w naszym gabinecie możecie Państwo korzystać z zabiegów na jednym z najbardziej nowatorskich urządzeń wykorzystujących z wielkim sukcesem falę uderzeniową.Terapię falą uderzeniową stosuje się do zwalczania przewlekłego bólu w układzie mięśniowo-szkieletowym. Ta bezinwazyjna metoda przynosi szybką ulgę i przywraca sprawność ruchową . Jej skuteczność została wyraźnie potwierdzona w schorzeniach barku, bólu stóp i łokci. Działanie falą akustyczną (uderzeniową) poprawia metabolizm zmienionej chorobowo tkanki, powoduje rozpuszczanie zwapnień, redukuje zmęczenie i ból.

Program rehabilitacji dobierany jest indywidualnie dla każdego pacjenta i różni się intensywnością, tempem i metodyką usprawniania. Zarówno w trakcie rehabilitacji jak i po jej zakończeniu nasi pacjenci mają możliwość korzystania, pod opieka fizjoterapeuty, ze specjalistycznego sprzętu treningowego znajdującego się w gabinecie.Polecamy wypożyczanie szyn CPM do ćwiczeń biernych stawu kolanowego i biodrowego. W ofercie znajduje się sprzęt wysokiej klasy firmy Kinetec (model Spectra Essential). Oferujemy bezpłatny dowóz na terenie miasta Białystok i okolic. Szyna dostarczona będzie do Państwa przez doświadczonego fizjoterapeutę, który zainstaluje sprzęt, dobierze odpowiednie parametry oraz nauczy podstaw obsługi.Zastosowanie:

 • Operacyjne odbudowanie stawu kolanowego.

 • Złamania (rzepki kolanowej, piszczeli, kości udowej...).

 • Artroliza (uruchomienie zesztywniałego stawu).

 • Operacja biodra, łącznie z operacyjnym odbudowaniem biodra, implantacją endoprotez.

 • Przeszczep więzadeł.

 • Artroskopia wraz z wycięciem błony maziowej.

 • Operacyjne odtworzenie stawu (implantacja endoprotez).

NOWY "Skanlab NG Pro"

z rewolucyjną technologią w naszym gabinecie !

 • Poprawia krążenie krwi,

 • Uśmierza ból,

 • Rozluźnia mięśnie,

 • Zwiększa ruchomość.


Terapia SKANLAB jest używana od 1998 z wielkim sukcesem.Raporty kliniczne instytutów badawczych na całym świecie potwierdzają nadzwyczajne efekty działania Skanlab na wiele różnych schorzeń. Miejscowe i bezpieczne zastosowanie głębokiego ciepła na leczonym obszarze powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, zwiększenie przepływu krwi oraz przyśpieszenie procesów metabolicznych. Terapia Skanlab prowadzi do zwiększenia elastyczności tkanki łącznej poprawiając jej rozciągliwość. Dodatkowo miejscowe przegrzanie obniża napięcie mięśniowe i łagodzi ból.OFERUJEMY BEZPŁATNE ZABIEGI OSOBOM POSIADAJĄCYM UBEZPIECZENIE GRUPOWE LUB NNW W TU ALLIANZ (zgodnie z warunkami OWU)

Informacje: tel.(85) 732 87 44W każdą środę konsultacje prowadzi Andrzej Niewiński, Międzynarodowy Terapeuta Medycyny Ortopedycznej wg dr James'a Cyriax'a, Terapeuta koncepcji PNF. Co drugi piątek prowadzi dr Krzysztof Hermanowicz, specjalista ortopeda traumatolog www.artrosport.plZapraszamy na stronę internetową www.artros.pl


Specjalizacje

 

Opinie:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://informacja-medyczna.bialystok.pl, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę