Jedyna w północno-wschodniej Polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i usług medycznych.

 
 
 
 

ALFA NZOZ SPECJALISTYCZNE CENTRUM PEDIATRYCZNE - ŁOMŻA
Sybiraków 5 18-400 Łomża
862125423 elzbieta-kulas@o2.pl

ALFA NZOZ SPECJALISTYCZNE CENTRUM PEDIATRYCZNE - ŁOMŻA

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do mnie:
    Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Dane teleadresowe

Adres i dane kontaktowe:

18-400 Łomża, Sybiraków 5,
os.
gm. Łomża miasto
pow. Łomża miasto
woj. Podlaskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.nzozalfa-lomza.pl

Ocena lekarza:

0/5 [zobacz opinie]

Opis

KARDIOLOG DZIECIĘCY, ENDOKRYNOLOG DZIECIĘCY, NEUROLOG DZIECIĘCY, PULMONOLOG DZIECIĘCY, ALERGOLOG DZIECIĘCY , HEMATOLOG-ONKOLOG DZIECIĘCY- Umowa NFZalfa<br /><br/>


Specjalistyczne Centrum Pediatryczne "ALFA" w Łomży to nowoczesna przychodnia wielospecjalistyczna dla dzieci.

Jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej, który podpisał kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia na świadczenie usług medycznych pacjentom ubezpieczonym w ZUS i KRUS.Poradnia prowadzi działalność na podstawie umów z NFZ jak i przyjmuje pacjentów prywatnie.

Poradnia Alergologiczna świadczy usługi diagnostyczne i lecznicze w zakresie chorób alergologicznych następujących narządów i układów:

- Oczy

- Nos

- Jama ustna i gardło

- Uszy

- Układ oddechowy

- Układ pokarmowy

- Skóra

Wykonywane badania:

- Punktowe Testy Skórne

- Testy Płatkowe

- Próby Prowokacji

- Spirometria

- PEFR

- IgE c, IgEs /z krwi/

- Oznaczanie eozynocytówW Poradni Alergologicznej stosowana jest między innymi metoda leczenia zwana odczulaniem /immunoterapia/.W Poradni Alergologicznej przyjmują:

1. specjalista chorób dzieci alergolog, dr n. med. Kazimierz Bandzul.

2. specjalista chorób dzieci alergolog, lek. med. Anna Poznalska.Poradnia Endokrynologiczna świadczy usługi diagnostyczne i lecznicze w zakresie chorób endokrynologicznych, a w szczególności:

- Choroby tarczycy

- Zaburzenie wzrastania i rozwoju

- Zaburzenia dojrzewania płciowego

- Otyłość

- Chorób nadnerczy: nadczynność i niedoczynnośćW Poradni Endokrynologicznej przyjmujespecjalista chorób dzieci, endokrynolog lek. med. Elżbieta Kulas.Poradnia Kardiologiczna świadczy usługi diagnostyczne w zakresie następujących schorzeń:

- Wrodzonych i nabytych wad serca

- Zaburzeń rytmu i przewodnictwa

- Omdleń i zasłabnięć

- Nadciśnienia tętniczego

- Bólu w klatce piersiowej

- Zespołu metabolicznegoWykonywane badania:

- badania lekarskie

- pomiar ciśnienia tętniczego

- badanie ekg

- badanie echo 2D, M-mode, Doppler

- pulsoksymetria

- badanie Holtera RRW Poradni Kardiologicznej przyjmuje specjalista chorób dzieci - kardiolog lek. med. Anna Bielawska-Kazało.Poradnia Neurologiczna świadczy usługi diagnostyczne i lecznicze w zakresie chorób neurologicznych, a w szczególności:

- choroby wieku noworodkowego i niemowlęcego, mi.in. mózgowe porażenie dziecięce i inne schorzenia związane z dziecięcą patologią okresu płodowego i okołoporodowego

- choroby nerwowo-mięsniowe

- bóle i zawroty głowy

- omdlenia

- fakomatozy

- padaczkaW Poradni Neurologicznej przyjmuje specjalista chorób dzieci neurolog dziecięcy lek. med. Joanna Zacharzewska

Poradnia Pulmonologiczna świadczy usługi diagnostyczne i lecznicze w zakresie następujących chorób:

Choroby układu oddechowego:

- nawracające i przewlekłe choroby gardła, krtani, tchawicy, oskrzeli, płuc

- przewlekły kaszel

- astma oskrzelowaW Poradni Pulmonologicznej przyjmuje specjalista chorób dzieci, specjalista chorób płuc i gruźlicy lek. med. Barbara Chomoncik - Paszkowska.Poradnia Hematologiczno-Onkologiczna

W Poradni Hematologiczno-Onkologicznej przyjmuje specjalista chorób dzieci, hematolog-onkolog dziecięcy lek.med Joanna RogowskaPoradnia Onkologiczno-Hematologiczna świadczy usługi w zakresie konsultacji,diagnostyki i leczenia:

- niedokrwistości

- małopłytkowości

- skaz krwotocznych

- chorób układu białokrwinkowego

- wczesnego wykrywania chorób nowotworowych układu krwiotwórczego i guzów litych

- opieki nad dziećmi po leczeniu chorób nowotworowychZapraszamy!Specjalizacje

 

Opinie:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://informacja-medyczna.bialystok.pl, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę