Jedyna w północno-wschodniej Polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i usług medycznych.

 
 
 
 
Strona główna > > AGROTURYSTYKA- ŁOWISKO RYB U STACHA

AGROTURYSTYKA- ŁOWISKO RYB U STACHA
16-120 Białogorce
662136136 lowiskoustacha@wp.pl

AGROTURYSTYKA- ŁOWISKO RYB U STACHA

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do mnie:
    Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Dane teleadresowe

Adres i dane kontaktowe:

16-120 Białogorce, ,
os.
gm. Krynki
pow. sokólski
woj. Podlaskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.lowiskoustacha.pl

Ocena lekarza:

0/5 [zobacz opinie]

Opis
U STACHASerdecznie Zapraszamy !!Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do malowniczo położonego na skraju Puszczy Knyszyńskiej "Prywatnego Łowiska Ryb u Stacha"Obiekt znajduje się około 50 km od Białegostoku, w gminie Krynki, przy szlaku Tatarskim, 4 km od wsi Kruszyniany.Lokalizacja łowiska z dala od miejskiego zgiełku, w kompleksie leśnym położonym nad piękną rzeką Nietupa, zapewnia doskonały odpoczynek i moc wrażeń wędkarskich oraz stanowi doskonałą bazę wypadową do wycieczek rowerowych.Infrastruktura obiektu zapewnia miły pobyt i doskonałą zabawę dla całej rodziny. Oprócz bogatego w ryby łowiska można korzystać z kąpieliska, piaszczystej plaży, placu zabaw, zadaszonych stołów biesiadnych, grilli, ogniska, boiska do siatkówki oraz pola campingowego i domków do wynajęcia.U STACHAU STACHAU STACHA
Zapraszamy do skorzystania z zasobów naszego pięknego obiektu.

Gorąco zachęcamy do wynajmu bogato wyposażonych, w pełni funkcjonalnych domków, pokoi noclegowych, do łowienia okazałych ryb, plażowania i odpoczynku na campingu.

Zapewniamy wszystko co do miłego spędzenia czasu na łonie natury jest niezbędne.
U STACHA
Do dyspozycji wędkarzy jest 2 hektarowe, przepływowe łowisko czynne w godzinach od 6.00 do zmierzchu. Akwen zasilany jest wodą z rzeki Nietupa, będącą doskonałym siedliskiem pstrąga. Woda tej rzeki zaliczana jest do wód górskich, a więc bardzo czysta i doskonale natleniona. Głębokość zbiornika od 1,6 do 3,00 metrów. Część zbiornika posiada dno kamienisto-żwirowe, a część lekko zamulone, ale bez roślinności, co umożliwia spokojny hol złowionych ryb. Asortyment ryb jest bardzo bogaty o zróżnicowanych rozmiarach. Można powalczyć już z kilkunastokilogramowymi okazami amurów, karpi, szczupaków oraz sumów, co pokazujemy w galerii.

#CC6666Gorąco zapraszamy do naszej SMAŻALNI na świeżą RYBKĘ
Na miejscu znajduje się też WĘDZARNIA RYB gdzie można dokonać zakupu świeżo wędzonej ryby.
Piękno okolicznych lasów zachęca również do zbierania darów natury. Okolice wsi Białogorce zapewniają jagody, poziomki oraz grzyby. Prawdziwki, podgrzybki, rydze, kurki, maślaki i inne potrafią obficie wysypać i dać dużo radości grzybiarzom.U STACHA

U STACHA


Okolica obfituje w wiele atrakcji turystycznych i przyrodniczych. Piękno i dzikość przyrody pozwala bezpośrednio obcować z orłami, żubrami, rysiami, łosiami i innymi zwierzętami naszej bogatej Puszczy Knyszyńskiej.Bliskość granicy z Białorusią oraz osad i wsi nadgranicznych z ich kulturą i gwarą stanowi dodatkowy walor tego miejsca.

U STACHA

U STACHA


Prywatne Łowisko Ryb u Stacha

Białogorce

16-120 KrynkiNr konta: Irena Ejsmont - Getin Bank 98156000132008864170000001


#CC6666SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!Specjalizacje

 

Opinie:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://informacja-medyczna.bialystok.pl, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę