Jedyna w północno-wschodniej Polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i usług medycznych.

 
 
 
 
Strona główna > Radiologia > TMS DIAGNOSTYKA SP. Z.O.O PRACOWNIE TOMOGRAFII KOMPUTEROWEJ I PRACOWNIE REZONANSU MAGNETYCZNEGO

TMS DIAGNOSTYKA SP. Z.O.O PRACOWNIE TOMOGRAFII KOMPUTEROWEJ I PRACOWNIE REZONANSU MAGNETYCZNEGO
Choroszczańska 31 15-732 Białystok
857337000 kontakt@tmsdiagnostyka.pl

TMS DIAGNOSTYKA SP. Z.O.O PRACOWNIE TOMOGRAFII KOMPUTEROWEJ I PRACOWNIE REZONANSU MAGNETYCZNEGO

dodaj do schowkadodaj do schowka
 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Array
 • Napisz do mnie:
  Administratorem danych osobowych jest Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:
Dane teleadresowe

Adres i dane kontaktowe:

15-732 Białystok, Choroszczańska 31,
os. Przydworcowe
gm. Białystok miasto
pow. Białystok miasto
woj. Podlaskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.tmsdiagnostyka.pl

Ocena lekarza:

0/5 [zobacz opinie]

Opis

TMS Diagnostyka Sp. z o. o. to firma świadczącą na najwyższym poziomie usługi medyczne w obszarze badań diagnostyki obrazowej, przede wszystkim w zakresach Tomografii Komputerowej oraz Rezonansu Magnetycznego. Wykonujemy badania TK i MR komercyjnie (odpłatnie) oraz na podstawie skierowań specjalistów Narodowego Funduszu Zdrowia.Mamy sieć pracowni TK i MR, w różnych miejscowościach na terenie Polski w tym w Województwa Podlaskiego, w których zainstalowany został najwyższej klasy diagnostyczny sprzęt medyczny firmy TOSHIBA/CANON, w tym 320-rzędowy Tomograf Komputerowy AQUILION ONE oraz 3 Teslowy System Rezonansu Magnetycznego TITAN.Wieloletnie doświadczenia na rynku, przekładamy na naszą codzienną pracę, dokładamy wszelkich starań, aby troska o zdrowie i bezpieczeństwo Pacjenta stała się priorytetem naszych działań.Wyróżniają nas :
 • Wykwalifikowana kadra medyczna

 • Korzystanie z urządzeń medycznych najwyższej jakości

 • Opisy badań wykonywane przez najlepszych specjalistów

 • Świadczenie usług na najwyższym poziomie

 • Dbałość o bezpieczeństwo Pacjenta i Personelu Medycznego

 • Normy ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001


Zapraszamy na naszą stronę www.tmsdiagnostyka.plW celu umówienia terminu badania zapraszamy do kontaktu z rejestracją:
 

Opinie:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Podlaskie Centrum Informacji sp. z o.o. i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://informacja-medyczna.bialystok.pl, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę